24 października 2018,
14:00:00

Zarządzanie Nieruchomościami


Dział zarządzania nieruchomościami prowadzony jest przez licencjonowanych zarządców odpowiadających za pracę administratorów na poszczególnych obiektach. W skład działu finansowego wchodzą doświadczone księgowe odpowiedzialne za prowadzenie wszystkich rozliczeń finansowych obsługiwanych nieruchomości.

Zespół uzupełniają inspektorzy budowlani posiadający uprawnienia m.in. do prowadzenia corocznych przeglądów budowlanych wymaganych przez prawo.

Kompetencje pracowników potwierdzają stosowne licencje i uprawnienia. Z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej firma ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej.

Zdobyte dotychczas doświadczenie oraz fachowa wiedza naszych pracowników pozwalają nam na trafną ocenę potrzeb Wspólnot Mieszkaniowych, a co za tym idzie - na przedstawienie optymalnej oferty. Nasza propozycja obejmuje pakiet usług związanych z administracją, księgowością, ubezpieczeniem, bieżącą konserwacją, a także pomocą prawną.

Polityka prywatności


e-mail


Zadzwoń


Dojedź


Pogotowie techniczne
© Copyright 2018 LM NIERUCHOMOŚCI Michał Maciorowski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Michał Maciorowski