24 października 2018,
14:00:00

Informacje praktyczne:

Nazwa: LM NIERUCHOMOŚCI Lucyna Maciorowska
Adres: ul. Piasta 16, 15-044 Białystok
Tel: 85 811 07 47
Otwarte: 700 - 1300
Nip: 542-110-56-73
Regon: 367795430
Biuro znajduje się w lewej części budynku na I piętrze.

O Firmie i zespole


Firma LM NIERUCHOMOŚCI Lucyna Maciorowska, weszła na rynek stosunkowo niedawno. Jednakże ludzie w niej pracujący mają wieloletnie doświadczenie (od 1990 r.). Na przestrzeni lat wypracowaliśmy solidne fundamenty dla swojej działalności i bogate doświadczenie.

Zatrudniamy sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę licencjonowanych zarządców nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami inżynierów budownictwa, księgowych posiadających państwową licencję. Współpracujemy z Kancelariami Radców Prawnych, Inspektorami Nadzoru i wieloma firmami z branży ogólnobudowlanej, elektrycznej, sanitarnej, a także sprawdzonymi firmami sprzątającymi, ochroniarskimi czy zajmującymi się projektowaniem i pielęgnacją terenów zielonych.

Nasi pracownicy przynależą między innymi do: Podlaskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Podlaskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Stowarzyszenie Polskich Energetyków Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Stowarzyszenie Księgowych Specjalizujemy się w rozwiązywaniu i likwidacji problemów wynikających z wieloletnich zaniedbań w zakresie administracyjno - zarządczym.

Zaufało nam wiele Wspólnot Mieszkaniowych z terenu Białegostoku, z większością z nich współpracujemy (jako zarządca personalnie), już od lat. Administrujemy budynkami zarówno zabytkowymi, znajdującymi się pod opieką konserwatora, jak i nowopowstałymi budynkami oraz zespołami budynków na osiedlach w rozwijających się dzielnicach miasta. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę i problematykę wszystkich rodzajów nieruchomości, co pozwala uczynić naszą ofertę bardziej elastyczną i korzystną dla klienta.

Polecamy Państwu także nasze oferty z zakresu obrotu nieruchomościami, zarządzania najmem oraz kompleksowych usług budowlanych.


Zapraszamy do współpracy!

Polityka prywatności


e-mail


Zadzwoń


Dojedź


Pogotowie techniczne
© Copyright 2018 LM NIERUCHOMOŚCI Michał Maciorowski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Michał Maciorowski